Społeczność PRO - Copy Bohater

Co Mówią Czytelnicy Copylettera:

Jako jeden z pierwszych subskrybentów serdecznie polecam. Bardzo dobre miejsce zarówno dla nooba copywritingu, jak i wyjadacza.

Pomijając już newsletter (wybaczcie!), to sama społeczność jest cudowna. Wzruszyłem się widząc, jak raz jedna z osób napisała, że brakuje jej na czynsz i szuka pracy i wszyscy rzucili się na pomoc ❤️

Można porozmawiać dosłownie o wszystkim, a regularne wydarzenia pomagają zacieśniać relacje. Nie może Cię tam zabraknąć!

Michał Glonek

Co prawda nie 149zł, a 299zł - ale totalnie nie żałuję! Sprawiłam sobie prezent na swoje 30-te urodziny i dołączyłam do platformy PRO tworzonej przez Roberta Szewczyka.

Chyba nic tak nie cieszy, jak świadomość, dobrze zainwestowanych pieniędzy ❤️

Klaudia Łaźniewska

Przygodę z copywritingiem zacząłem od stworzenia bloga. Po kilku wpisach i postach na Linkedin dostałem dwa pierwsze zlecenia na pisanie newslettera.

Ten mały sukces zawdzięczam Robertowi Szewczykowi za wskazówki copy, którymi się dzieli w Copyletterze oraz na swoich social mediach.

W między czasie czytałem o copywritingu. Śledziłem angielskich twórców, jednak najwięcej nauczyłem się od Roberta.
Robert to prawdziwy COPY KING!

Michał Szydło

Dzięki wskazówkom Norberta mamy poukładany Linkedin, dzięki wskazówkom Daniela zarobiłem 1000zł.

Co tu więcej gadać ... Nawet nie wspominam o CopyLetterze 🤯

Dawid Kędzierski

Dlaczego Warto Dołączyć Do Copylettera PRO?

  • Wiedza, która generuje zyski - Copyletter to wyłącznie praktyczna wiedza do natychmiastowego wdrożenia i taktyki podane w prosty sposób. Czytasz. Wdrażasz. Obserwujesz jak rośnie sprzedaż i $$$ na Twoim koncie.
  • Gotowe rozwiązania, które możesz skopiować - dostajesz sprawdzone szablony, które działają u mnie i innych copywriterów. Kopiujesz. Dostosowujesz do siebie. Cieszysz się efektami. Proste. Prawda?
  • Wartościowe znajomości na wyciągnięcie ręki - dostajesz dostęp do zamkniętej społeczności. Poproś o feedback. Popełniaj mniej błędów. Zyskaj nowych klientów i partnerów biznesowych.
  • Nic nie ryzykujesz - masz 14 dni gwarancji. Nie podoba się? Luz! Jeśli Copyletter PRO okaże się czymś nie dla Ciebie, zwrócimy Ci 100% kasy.
  • To tylko początek - dla społeczności Copylettera PRO szykujemy w przyszłości jeszcze więcej wartości. Ale o tym porozmawiamy w zamkniętym gronie. Mam nadzieję, że widzimy się na pokładzie!

Dołącz Do Copylettera PRO Na 12 Miesięcy:

349.99zł/ rok

  • Cotygodniowy Copyletter PRO
  • Dostęp do zamkniętej społeczności i specjalna ranga
  • Archiwum wszystkich poprzednich wydań PRO (ponad 37 maili)
  • Dostęp do specjalnych bonusów (zapisy webinarów, zniżki, szkolenia PRO)
  • 14-dniowa gwarancja satysfakcji
WBIJAM NA POKŁAD PRO!

Wrota Copylettera PRO Zostaną Ponownie Zamknięte Za:

00
dni
00
godziny
00
minuty
00
sekundy

Później zamykamy dostęp i bierzemy się za robotę. Drzwi zostaną ponownie otwarte za kilka miesięcy w wyżej cenie.

WBIJAM NA POKŁAD PRO!